ME vo futbale 2021 v Petrohrade

Organizácia a realizácia podujatí je v súlade s protipandemickými nariadeniami a opatreniami, vrátane vstupov a výstupov do/z dotknutých štátov (Rakúsko, Rusko, Slovensko)

 

Termín záväznej objednávky: 26.5.2021


Objednať

Program zájazdu

13.06. 2021: 11:40 odlet z Viedne – 15:25 prílet do Petrohradu – v príletovej hale stretnutie so slovensky hovoriacim sprievodcom – transfer do hotela v historickom centre Petrohradu (transfer z letiska je zároveň okružnou prehliadkou mesta – Nevský prospekt, Izákovský chrám, nábrežie Nevy, Palácové námestie, Ermitáž, Petropavlovská pevnosť) – ubytovanie v hoteli – peši k prístavisku – Petrohrad z loďky (hodinová vyhliadková plavba po riečkach a kanáloch) – osobné voľno

 

14.06. 2021: – po raňajkách osobné voľno, resp. individuálne dohodnutý program so slovensky hovoriacim sprievodcom (OPCIA) – o 16:30 transfer na futbalový zápas s Poľskom (začiatok o 19:00, nutnosť byt o 1 hod. skôr) – po stretnutí návrat do hotela individuálne – osobné voľno

 

15.- 17.6.2021: – po raňajkách osobné voľno, resp. resp. individuálne dohodnutý program so slovensky hovoriacim sprievodcom (OPCIA)

 

18.06.2021 – po raňajkách osobné voľno, resp. resp. individuálne dohodnutý program so slovensky hovoriacim sprievodcom (OPCIA) – 14:00 transfer na futbalový zápas so Švédskom (začiatok o 16:00, nutnosť byt o 1 hod. skôr)- po stretnutí návrat individuálne – osobné voľno.

 

19.06. 2021: po raňajkách osobné voľno, resp. resp. individuálne dohodnutý program so slovensky hovoriacim sprievodcom.

 

20.06. 2021: budíček 5:45 – check out – 6:30 transfer z hotela na letisko – 9:00 odlet z Petrohradu – 10:40 prílet do Viedne

 

 

 

 

Podmienky tranzitu cez Rakúsko

 

Naďalej je možné v nasledovných prípadoch, ktoré musia byť pri vstupe dôveryhodne dokázané, vstúpiť do Rakúska bez neg. testu a bez povinnej karantény a bez registrácie, § 7 (1) und § 8:

 • Tranzit alebo prejazd Rakúskom bez zastavenia, ktorý výnimočne platí aj pri nevyhnutných prerušeniach cesty. Pri vstupe do krajiny musí byť dokázané, že vstup do susednej krajiny bude možný. Aj preprava na letisko, príp. odvoz pasažierov z letiska Flughafen Wien Schwechat, resp. na / z viedenskej Hlavnej stanice (Hauptbahnhof Wien) je možný, ale len vtedy, ak cestujúci, resp. ich doprovod hneď po dovoze/odvoze opustí územie Rakúska.

 

 

 

Podmienky vstupu do Ruska

 

Potvrdené a zaslané FAN ID registrovanému žiadateľovi e-mailom v pdf., slúži ako bezplatné vízum pre vstup a výstup z/do Ruska a to v termíne 29. mája – 12. júla 2021

 • PCR test na COVID-19 (metódou polymerázovej reťazovej reakcie) v anglickom alebo ruskom jazyku, nie starší ako 3 dni.
 • nie o negatívnom výsledku je vhodné mať vytlačené. Povinnosť platí pre všetkých cudzincov vrátane diplomatov.
 • Test je nutné predložiť pred vstupom do lietadla smerujúceho do Ruska, rovnako aj pri tranzite, alebo na ruskej hranici.

 

 

Nákup vstupenky, podmienky vstupu na štadión

 

– konto/registrácia na euro2020.com/tickets

– prístupový kód: SLOVENSKISOKOLI

Jedna registrovaná osoba si môže s daným prístupovým kódom zakúpiť 4 vstupenky v jednej kategórií (napr. 1 osoba = 4 vstupenky 1. kategórie). Nie je možné si zakúpiť vstupenky v rôznych kategóriách, tj. kombinácia kategórií. Nákup a platba za vstupenky je online a výhradne cez oficiálny ticketingový portál UEFA.

Vstupenky budú distribuované elektronicky, nie v papierovej forme, prostredníctvom oficiálnej aplikácie „EURO 2020 Official“. Bližšie k samotnému šampionátu budú vstupenky aktivované.

Každému fanúšikovi odporúčame si stiahnuť aplikáciu „EURO 2020 Official“ do svojho mobilného telefónu. Prostredníctvom aplikácie bude UEFA informovať o aktuálnom dianí o EURO 2020 (napr. časové rozpätie vstupu na štadión, aby sa dodržali všetky opatrenia, aj pandemické a pod.), avšak najmä kvôli vstupenkám.

V Rusku k vstupu na štadión je potrebná aj laminovaná kartička FAN ID, ktorú si každý registrovaný žiadateľ vstupenky musí vyzdvihnúť osobne na určených miestach v Petrohrade (k dispozícií sú 2 miesta).

Mapa zájazdu

Cena zájazdu

Počet osôb1
Cena/osobaod 859€/os.
Počet osôbCena/osoba
1od 859€/os.

Cena obsahuje:

 • letenka Viedeň – Petrohrad – Viedeň (linka SU6604, resp. SU6603)
 • ubytovanie s raňajkami v 3* hoteli v historickom centre Petrohradu
 • služby slovensky hovoriaceho sprievodcu podľa program
 • vyhliadková plavba loďkou
 • transfery podľa program

Cena neobsahuje:

 • poistenie – doporučujeme zabezpečiť si individuálne.
 • vstupenky – zabezpečí si ich každý sám podľa pokynov nižšie.
 • OPCIE – doplnkové programy (úhrada na mieste)
  • Petrodvorec – letné sídlo Petra Veľkého, Veľký palác a park so 160 fontánami, vodotryskami a kaskádami
  • Puškin (Cárske selo) – Jekaterinský palác s legendárnou jantárovou komnatou,letné sídlo cárovnej Kataríny I a Jelizavety I, (totálne zničený nemeckou armádou v II. svetovej vojne, ukončenie jeho reštaurácie do pôvodnej podoby až v roku 2003), park
  • Ermitáž
  • Chrámy Petrohradu – Kazaňský, Izákovský, Spasiteľ na krvi,
  • Otváranie mostov na Neve