ME vo futbale 2021 v Petrohrade

Organizácia a realizácia podujatí je v súlade s protipandemickými nariadeniami a opatreniami, vrátane vstupov a výstupov do/z dotknutých štátov (Rakúsko, Rusko, Slovensko)

 

Termín záväznej objednávky: 26.5.2021


Objednať

Program zájazdu

12.06. 2021: 10:00 odlet z Bratislavy – 13:30 prílet do Petrohradu – v príletovej hale stretnutie so slovensky hovoriacim sprievodcom – transfer do typickej ruskej krčmy na obed – po obede transfer do hotela v historickom centre Petrohradu (transfer z letiska je zároveň okružnou prehliadkou mesta – Nevský prospekt, Izákovský chrám, nábrežie Nevy, Palácové námestie, Ermitáž, Petropavlovská pevnosť) – ubytovanie v hoteli – peši ku Chrámu Spasiteľ na krvi (Chrám Kristovho vzkriesenia) – prehliadka chrámu – osobné voľno

Večer individuálne voľno.

 

13.06.2021: po raňajkách stretnutie so sprievodcom na recepcii hotela – pešo k Ermitáži – návšteva Ermitáže – obed individuálne – transfer autobusom na prehliadku Petrodvorca – prehliadka parku s viac ako 160 fontánami, vodotryskami a vodnými kaskádami – prehliadka Veľkého palác – individuálne obed – návrat do Petrohradu.

Večer individuálne voľno.

 

14.06.2021: po raňajkách stretnutie so sprievodcom na recepcii hotela – transfer do mestečka Puškin (Carskoje selo) – prehliadka unikátneho Jekaterinského paláca s legendárnou Jantárovou komnatou – prehliadka parku – obed v typicky ruskej krčme Podvorie (šeť chodové degustačné menu s vodkov a vínom) – návrat do Petrohradu – 16:30 transfer na futbalový zápas s Poľskom (začiatok o 19:00, nutnosť byt o 1 hod. skôr) – po stretnutí návrat do hotela individuálne.

Večer individuálne voľno.

 

15.06.2021: po raňajkách check out z hotela –  stretnutie so sprievodcom na recepcii hotela –  odchod z hotela, Petropavlovská pevnosť – Chrám sv. Petra a Pavla s hrobkami dynastie Romanovcov – väzenie v bašte Trubeckého – o 11:00 transfer na letisko – 14:00 odlet z Petrohradu – 15:30 prílet do Bratislavy.

 

 

 

 

Podmienky tranzitu cez Rakúsko

 

Naďalej je možné v nasledovných prípadoch, ktoré musia byť pri vstupe dôveryhodne dokázané, vstúpiť do Rakúska bez neg. testu a bez povinnej karantény a bez registrácie, § 7 (1) und § 8:

 • Tranzit alebo prejazd Rakúskom bez zastavenia, ktorý výnimočne platí aj pri nevyhnutných prerušeniach cesty. Pri vstupe do krajiny musí byť dokázané, že vstup do susednej krajiny bude možný. Aj preprava na letisko, príp. odvoz pasažierov z letiska Flughafen Wien Schwechat, resp. na / z viedenskej Hlavnej stanice (Hauptbahnhof Wien) je možný, ale len vtedy, ak cestujúci, resp. ich doprovod hneď po dovoze/odvoze opustí územie Rakúska.

 

 

 

Podmienky vstupu do Ruska

 

Potvrdené a zaslané FAN ID registrovanému žiadateľovi e-mailom v pdf., slúži ako bezplatné vízum pre vstup a výstup z/do Ruska a to v termíne 29. mája – 12. júla 2021

 • PCR test na COVID-19 (metódou polymerázovej reťazovej reakcie) v anglickom alebo ruskom jazyku, nie starší ako 3 dni.
 • nie o negatívnom výsledku je vhodné mať vytlačené. Povinnosť platí pre všetkých cudzincov vrátane diplomatov.
 • Test je nutné predložiť pred vstupom do lietadla smerujúceho do Ruska, rovnako aj pri tranzite, alebo na ruskej hranici.

 

 

Nákup vstupenky, podmienky vstupu na štadión

 

– konto/registrácia na euro2020.com/tickets

– prístupový kód: SLOVENSKISOKOLI

Jedna registrovaná osoba si môže s daným prístupovým kódom zakúpiť 4 vstupenky v jednej kategórií (napr. 1 osoba = 4 vstupenky 1. kategórie). Nie je možné si zakúpiť vstupenky v rôznych kategóriách, tj. kombinácia kategórií. Nákup a platba za vstupenky je online a výhradne cez oficiálny ticketingový portál UEFA.

Vstupenky budú distribuované elektronicky, nie v papierovej forme, prostredníctvom oficiálnej aplikácie „EURO 2020 Official“. Bližšie k samotnému šampionátu budú vstupenky aktivované.

Každému fanúšikovi odporúčame si stiahnuť aplikáciu „EURO 2020 Official“ do svojho mobilného telefónu. Prostredníctvom aplikácie bude UEFA informovať o aktuálnom dianí o EURO 2020 (napr. časové rozpätie vstupu na štadión, aby sa dodržali všetky opatrenia, aj pandemické a pod.), avšak najmä kvôli vstupenkám.

V Rusku k vstupu na štadión je potrebná aj laminovaná kartička FAN ID, ktorú si každý registrovaný žiadateľ vstupenky musí vyzdvihnúť osobne na určených miestach v Petrohrade (k dispozícií sú 2 miesta).

Mapa zájazdu

Cena zájazdu

Počet osôb1
Cena/osobaod 750€/os.
Počet osôbCena/osoba
1od 750€/os.

Cena obsahuje:

 • letenka Bratislava – Petrohrad – Bratislava (charter)
 • obed po prílete do Ruska
 • ubytovanie s raňajkami v 3* hoteli v historickom centre Petrohradu
 • služby slovensky hovoriaceho sprievodcu
 • vstupenky do navštívených objektov podľa program
 • transfery podľa programu

Cena neobsahuje:

 • poistenie – doporučujeme zabezpečiť si individuálne.
 • vstupenky – zabezpečí si ich každý sám podľa pokynov nižšie.
 • OPCIE – doplnkové programy (úhrada na mieste)
  Plavba loďkou po riečkach a kanáloch Petrohradu – ODPORÚČAME!!!
  Otváranie mostov na Neve
  Kultúrne podujatia (balet Alexandrijské divadlo, Mariinské, resp. Michajlovské divadlo, Jazzová filharmónia, Večer ruského folklóru a pohostením – objednať pred zájazdom